קלייר מאלידי

בריטניה
התחילה ב-2005

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט קלייר מאלידי

בדומה לחדות של אנגליה מולדתה, קלייר מאלידי בגישתה לאיפור פונה ליופי טבעי, בלי שטויות מסביב. היא גדלה בעיר קטנה בדרום אנגליה, ואהבה את האזור הכפרי אבל תמיד רצתה לגור בעיר גדולה. היא עברה ללונדון כשהיתה בת 18 כדי ללמוד צילום, לפני שפנתה לאיפור. היא זוקפת לזכות כל ההשראה שלה את העיר לונדון. אין זה מפתיע שהיא עובדת עם מלכת האופנה הבריטית, ויויאן ווסטווד, וזה נחשב לאחד מהשיאים בקריירה שלה מבחינתה.

הקשר הווסטוודי

״התצוגה הראשונה של ווסטווד שעבדתי בה תמיד תישאר בזכרוני. תמיד הייתי מעריצה שלה, והייתי כל כך נרגשת לעבוד מאחור הקלעים. האווירה הייתה מחשמלת והאיפור היה פשוט עונג יוצא מן הכלל. אני מרגישה שהעבודה שלי ממש היתה ברוח העיצובים. אני אוהבת ליצור תחושה של חוסר מאמץ, וליצור מראה שהוא מלא ביופי אבל באופן בלתי צפוי. עבורי יופי הוא ייחודיות ולפעמים אפילו להדגיש פיצ׳רים שאנחנו בדרך כלל מכסים. גדלתי באווירת הגראנג׳ של שנות התשעים ולזה תמיד יש השפעה על העבודה שלי. מינימליזם הוא משהו שאני נמשכת אליו: מדובר לפעמים במה שאנחנו בוחרים לא לעשות, שמשנה את כל המראה״.

תמונת גלויה

״אני אוהבת לטייל. המקום האהוב עלי בכל העולם הוא בית קוטג׳ של חברים על אגם באונטריו, בקנדה. יפה וקסום שם. ערכת הנסיעות הסטנדרטית שלי כוללת MAC Lip Conditioner, כי אני לא יכולה לחיות בלי זה, Mineralize Concealer לעור מושלם ומסקרה Extreme Dimension, כי איזו אישה לא רוצה ריסים מחמיאים? עם המוצרים האלה תמיד תהיי רגועה ומוכנה להצטלם, כי אני תמיד אוהבת לתעד הכול בצילום. ממאן ריי ופאולו רוברסי וניק נייט, צילום ונסיעות הם שתי אהבות גדולות שלי חוץ מאיפור, ואני אוהבת לשלב ביניהם״.

עור חשוף

״הפיצ׳ר האהוב עלי משתנה כל הזמן אבל תמיד חוזר לעור. העור צריך להיראות מושלם אבל בלי יותר מדי כיסוי כך שהיופי הטבעי של העור יוכל לזהור החוצה. אני משתמשת ב- Mineralize Concealer כדי להפוך את העור לאחיד כשצריך. כדי להוסיף לו אור יפה, אני מערבבת Prep + Prime Essential Oils עם Pearl Cream Colour Base לזוהר חלק ובריא, ומניחה על המישורים הגבוהים של הפנים. עצת היופי הכי טובה שלי היא לשתות המון מים כל יום ולשמור על העור מפני התייבשות עם לחות טובה. כשהעור נראה בריא כל הדברים האחרים מסתדרים מעצמם״.

Artist Faves: Dominic S