ויוה גלאם וקרן האיידס של מאק

"אני נערת המאק!" הסלוגן הפרובוקטיבי שהכריז על הפרזנטורית הראשונה של ויוה גלאם - אייקון הדראג רופול, שהפציע במגפי עור אדומים בוהקים ומחוך. כך התחיל קמפיין אגדי, שהמשיך והתחדש בכיכובם של כוכבים וסגנונות שונים במהלך השנים, אבל תמיד שמר על אופיו כבעל רוח של חוצפה, סטייל שערורייתי ואהבה לחיים שלא ניתן לרסן.

שפתון ויוה גלאם האדום ומלא התשוקה שהושק בשנת 1994, בו זמנית גייס כספים ועורר מודעות לאיידס ול-HIV, בזמן שהמגפה פגעה בדרמטיות באושיות אופנה מובילות כפי שפגעה בכל העולם. אז והיום, באופן חסר תקדים - 100% מההכנסות של מכירת מוצרי ויוה גלאם, נתרמות לקרן האיידס של מאק (פחות המע"מ במדינות שבו הוא משולם בנפרד).

בשני העשורים מאז חשיפתו העוצמתית של רופול על כל לוחות המודעות, המוני כוכבים הובילו את הקמפיין הייחודי ובכללם ליידי גאגא, אלטון ג'ון, דבי הארי, בוי ג'ורג', סינדי לאופר, ניקי מינאג', ריקי מרטין, כריסטינה אגילרה, דיטה פון טיז, שירלי מנסון, מרי ג'יי בלייג', ריהאנה, מיילי סיירוס, אריאנה גרנדה, טראג'י פ. הנסון ולאחרונה - סיה.

קרן האיידס של מאק היא בעצמה חלוצה בגיוס כספים במאבק באיידס וב-HIV, שכן היא מספקת תמיכה כלכלית לארגונים הפועלים בקרב אזורים ואוכלוסיות מקופחות. כחברה הגדולה ביותר התורמת למאבק ושאינה שייכת לתחום התרופות, קרן האיידס של מאק מחוייבת להעלות את הנושא של הקשר בין עוני ואיידס / HIV על ידי תמיכה במגוון ארגונים ברחבי העולם המספקים מנעד רחב של שירותים לאוכלוסיות החיות עם איידס / HIV. נכון לעכשיו, הקרן גייסה מעל 500 מיליון דולר ממכירת שפתון וגלוס ויוה גלאם בלבד, אותם תרמה במלואם למאבק באיידס ו-HIV.

יחי ויוה גלאם! כולנו נערת מאק!

למידע נוסף בקרי באתר macaidsfund.org

לקניית מוצרי ויוה גלאם