פביאנה גומז

ברזיל
מאפרת מאז 2002

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט פביאנה גומז

סניור ארטיסט פביאנה גומז תמיד נמצאת בדרכים. היא מתארת את הסגנון שלה כ״אורבני ופשוט״, וזוקפת אותו לזכות הקצב המהיר של חייה בעיר הולדתה סאו פאולו, העיר הגדולה ביותר בברזיל. ״יש לי מעט מאוד זמן לאפר את עצמי״, היא מודה, ״לרוב תתפסו אותי מתאפרת במוניות או על מטוס״. המראה היומיומי שלה הוא עור מושלם עם שפתיים אדומות והיא שמחה לראות את החזרה למראה הקלאסי הסמוק גם ברחובות עיר הולדתה וגם ברחבי העולם. כאן היא חולקת כמה מהטיפים שלה להעצמת אזור העיניים, יצירת זוהר טבעי ושינוי המראה ממראה יום לערב.

סינכרון שפתיים

״היום כל הפוקוס הוא על שפתיים, שפתיים ושפתיים. נשים ברזילאיות הן אובססיביות לגבי שפתיים! זה יכול להיות ורוד, קורל, וכמובן, אדום. העור צריך להיראות מאוד טבעי. נשים אוהבות לשמוע: ״וואו איזה יופי העור שלך נראה!״ ולא: ״באיזה מייקאפ את משתמשת?״ מוצרי ברונזר הם קלאסיים ואנחנו משתמשים בהם כדי ליצור צל ולהדגיש את עצמות הלחיים. Refined Golden זה גוון מדהים בגלל שיש בו שימר עדין.

 
 

עשן עירוני

״סגנון האיפור שלי הוא מאוד אורבני ופשוט. אני אוהבת למשוך תשומת לב לפיצ׳ר אחד בפנים שלי. אני מרגישה עירומה בלי ליפסטיק אדום - Russian Red הוא המלך - וכשאני בוחרת באיפור מעושן לעיניים, אני אוהבת לעשות את זה עם עפרונות Smoulder, Tarnish או Teddy, והרבה מסקרת Haute & Naughty. אם אני הולכת עם אותו איפור מהבוקר לערב, אני משתמשת ב- Fluidline בגוון Blitz & Glitz; הגוון הזה מדהים: שחור עם פנינה מוזהבת. קלאסי ומתוחכם! ולמראה מעושן ממש אינטנסיבי, אני משתמשת במברשת 242 Shader Brush.

אורות, מצלמה, אקשן!

״פעם השתתפתי בצילומים מדהימים בפריז עם שחקנית ברזילאית שהיתה מדהימה. שיניתי לה את הגבות - עיצבתי אותן גדולות יותר וגבוהות יותר. כדי להשיג את האפקט הזה השתמשתי ב- Impeccable Brows בשילוב עם Eye Brows בגוון Spiked. הרעיון היה לדחוף את הגבות למעלה בצורה אופנתית. שילבתי את הגבות עם שפתיים אדומות מלאות בגלאם בשילוב של Russian Red עם Cremestick Liner בגוון Red Enriched. רציתי שהיא תיראה כמו מלכה בת-זמננו! כל התלבושות היו אדומות: המון דרמה, המון זוהר, המון יופי!״

Artist Faves: Fabiana G