פטימה ת׳ומאס

ארה״ב
מאפרת מאז 2000

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט פטימה ת׳ומאס

סניור ארטיסט פטימה תומאס מגיעה מדרום המיד-ווסט. היום היא גרה ועובדת בהארלם, שם היא מבלה עם חבריה, שני החתולים שלה ונהנית לרקוד מוזיקת האוס. רשימה ארוכה של תחומי עניין משפיעים על עבודתה. במילים שלה: ״אני אוהבת אמנות אבסטרקטית, מוזיקה מלאה בנשמה וריקוד״. היא גם אוהבת לעבוד מוקדם, מתעוררת ממש עם עלות השחר ומפתחת את הרעיונות שלה מבלי להתעייף. עבור תומאס, הרומן שלה עם איפור התחיל בשנות השבעים, עם כמה רגעים שגנבה בארון של אמא שלה...

חבישת פאות

זיכרון האיפור המוקדם ביותר שלי היה כשהתגנבתי לשידה של אמא שלי, שיחקתי עם האיפור שלה ומדדתי את הפאות שלה. תמיד ניסיתי להיראות כמו לינה הורן או דיהאן קרול. אלה היו שנות השבעים ולכל אישה היו פאות. אחר כך, העניין שלי באיפור גדל והתחלתי את הקריירה שלי בלעבוד בחנות. הרבה השתנה מאז. לפני שנתיים, צוות של מאפרים בכירים של מאק תמך בנשף החיים בווינה. היתה לי ההזדמנות לעבוד עם וופי גולדברג, שהיא אחת הבדרניות האהובות עלי בכל הזמנים.

הכי בעניין של זוהר

אני מרגישה בת מזל שיש לי עור טוב, אז אני משתמשת ב- Lustre Drops בגוון Sun Rush כדי להוסיף מימדיות וזוהר לפיצ׳רים שלי. אני מעריצה גדולה של Lightful Moisture Creme ושל Studio Moisture Tint SPF 15. אם יש לך עניינים עם העור שלך אני ממליצה על Prep + Prime Mositure Infusion. לחות היא ההבדל בין עור עייף לדהוי לעור בריא וחיוני. כדי להשתמש בו עם Prep + Prime Skin Smoother, שבמהירות משפר את מראה העור ונותן לו מראה ללא פגמים.

לבלות בהארלם

הבילוי האהוב עלי לערב הוא סתם להסתובב בהארלם, לחלוק ארוחת ערב נהדרת עם חברים, לצפות בסרט טוב עם שני החתולים שלי, או לרקוד למוסיקת האוס. אם אני כבר יוצאת, אני אוהבת להתאפר בעיפרון Feline. זה השחור הכי שחור שיש ווהוא נותן לעיניים שלי מראה מאוד סקסי וזוהר.

Artist Faves: Fatima T