רומיקו איקדה האריס

יפן
מאפרת מאז 1997

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט רומיקו איקדה האריס

סניור ארטיסט רומיקו איקדה האריס גרה ועובדת בטוקיו, יפן, שם למדה עסקים לפני שהפכה לאמנית איפור מקצועית. היא מעריצה נלהבת של מאק מההתחלה, בזכות ״הסגנון והגישה הלא מתפשרים״ שהציתו את אהבתה לאיפור. היא עבדה בעבר עם אנה סואי קוסמטיקס, ואז הצטרפה למאק כדי ״לקחת את הקריירה שלה לשלב הבא". כאן היא מספרת לנו על עבודתה בתצוגות אופנה והפקות, ומסבירה מדוע איפור צריך להיחשב לאמנות.

חברים במקומות הגבוהים

״היו לי כל כך הרבה חוויות נהדרות במהלך הקריירה שלי. אהבתי לעבוד עם סטלה מקרתני בפרזנטציה שלה בטוקיו ובתצוגות של מארני, MSGM ומקס מארה בשבוע האופנה במילאנו לאביב/קיץ 2015. אחת הדוגמניות האהובות עלי היא איי טומינאגה, איתה עבדתי בתצוגה של דיאן פון פירסטנברג ושל אדים. מחוץ לשבועות האופנה, יום טיפוסי כולל תכנון מדיה חברתית, עבודה בצילומים, פגישות עם מפרסמים, ארגון אירועי אמני איפור בכירים ולימוד סמינרים״.

האמן

״אני ממש נהנית מהתהליך של הנחת איפור על עור עדין ויצירת אמנות. אמני איפור איקוניים כמו גורדן אספינט, טרי ברבר, טום פישו וקאבוקי נותנים לי השראה. למעשה, הייתי בת מזל לסייע לקאבוקי כשהייתי צעירה יותר. הסגנון שלי מתרכז העיקר בצבעים של הטבע ומקור ההשראה העיקרי שלי מגיע מציורים שאני רואה בגלריות.״

בחזרה לבסיס

״אני טום-בוי בנשמה. אני אוהבת שחור ואני אוהבת לעשות דברים באופן שונה. הצד המרדני הזה שבי יוצר דברים חדשים ומרגשים בעבודה. אני מאמינה בעבודה על הבסיס כמו שצריך. כולם צריכים להיות הבעלים של MAC Lip Conditioner, Studio Conceal anf Correct Palette ו- Prep + Prime Transparent Finishing Powder. לפי מזג האוויר ומצב הבריאות, העור תמיד ישתנה, לכן זה חשוב לבחור את מוצרי הטיפוח הנכונים לו ולפתח טכניקות עיסוי לפנים״.

Artist Faves: Rumiko I