רייצ׳ל או׳דונל

בריטניה ואירלנד
התחילה ב-2005

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט רייצ׳ל או׳דונל

זה היה קו חוף מוכה רוח אטלנטי בגאלאווי שבמערב אירלנד, שם גדלה רייצ׳ל או׳דונל. ברקע גשם בלתי פוסק, רייצ׳ל פיתחה את שורשי הכשרונות האמנותיים שלה תחת הכוונתם של שני הוריה, שהשפעותיהם ניכרות בעבודתה עד היום כאמנית איפור בכירה במאק. לצד הגישה הזהירה והתהליכית שלה, היא יצאה מראות לצבאות של דוגמניות בשבועות אופנה ובמגזינים בכל העולם.

כאן, היא חולקת איתנו חלק מההשראות שלה, רגעי שיא בקריירה שלה ומראות אהובים.

הלך עם הרוח

״אני מגיעה מגאלאווי, בחוף המערבי של אירלנד. זאת עיר חיה ונחמדה עם המון סודות חבויים ויופי עצום שבדרך כלל נסתר בגלל הרוח והגשם. פיתחתי את הטכניקות היצירתיות שלי בלי באמת לדעת שאני עושה זאת, כי אמא שלי לימדה אותי אמנויות מסורתיות ואבא שלי היה אמן משובח. גדלתי שם והתחלתי להעריך כל שינוי ולמצוא יופי בכל מה שסבב אותי. טבע הוא המקור האולטימטיבי שלי להשראה. הוא כל הזמן ממציא את עצמו מחדש דרך חילופי העונות, מצבי הרוח והגוונים, ומכריח אותנו לראות דברים בצורה שונה ובתאורה משתנה״.

חיוורת ומעניינת

״אני מחבקת את החיוורות שלי ומאירה אותה עם גבות מוגדרות ושפתיים אדומות. אני חושבת על זה כלבוש עוצמתי לפנים! עיפרון לגבות בגוון Stud מאפשר לי לצייר שערות בקווים עבים, וכשמשתמשים בו עם יותר לחץ הוא מאפשר ממש הגדרה של הגבותת. ליפסטיק כמו Ruby Woo יחד עם עיפרון לשפתיים בגוון Cherry הם השילוב היומיומי שלי לשפתיים אדומות ולא משנה באיזו עונה אנחנו נמצאים. Pro Longwear Concealer כדי לגרום לעור שלי להיראות מושלם, ומסקרה Pro Longwear Concealer כדי להוסיף הגדרה ודרמה לריסים שלי״.

Show Stopper

״החוויה מאחורי הקלעים לא דומה לשום מקום אחר. יש שם המון מתח, התרגשות, יצירתיות ושיתוף פעולה. הבלתי אפשרי הופך לאפשרי בעזרת עבודת צוות. התצוגה שלעולם לא אשכח היתה זו של ג׳יילס דיקון בספטמבר 2011, בה אני זוכרת שהרגשתי הוקרת תודה מדהימה, כשראיתי את המראות שיצרתי מצד הבמה. כשעובדים עם הרבה דוגמניות, אני מתרכזת בעור. איפור מלא מחשבה של הבסיס שלך יכול להעצים את כל הפיצ׳רים החשובים ולעתים קרובות הוא מספיק בפני עצמו. אני אומרת לדוגמניות לשמור על שגרת טיפוח נאמנה כדי לשמור על העור שלהן מהתייבשות ושיישאר גמיש. זה חובה לכל סוגי העור, גם לחיוורות כמוני!״

Artist Faves: Rachel O