מודעות ביופי,
יתרונות ברורים
בואו נהיה שקופים, MAC מחויבת ליצירת מוצרים הבטוחים לשימוש ממרכיבים הטובים לעור שלך.

המוצרים האיכותיים שלנו, פותחו מתוך מחויבות אל הקהילות שאנחנו משרתים והכדור שבו אנחנו חיים בעזרת תוכניות כמו VIVA GLAM. במחויבות נוספת לכדור שלנו, אנחנו ממשיכים לשפר את הקיימות של האריזות בעזרת תוכניות כמו Back-To-M·A·C.

בעמודי המוצרים שלנו ב-maccosmetics.co.il, ניתן לראות רשימת מרכיבים, תכונות ויתרונות שיעזרו לך לבחור באופן מודע וברור מה נכון עבורך.

מרגיש טוב להיות חופשי

חופשיים מפשרות. אנחנו לא מתפשרים על הביצועים המדויקים והאפקטיביות של המוצרים שלנו, מאחר ואנחנו מלאי תשוקה לגבי מוצרים בעלי ביצועים עילאיים שאושרו על ידי אמני האיפור שלנו. פורמולות המוצרים שלנו עוברות פיתוח קדחתני - כדי לשים את הבריאות שלכם במקום הראשון.

בקו אחד עם הפיתוחים שלנו בכל מה שנוגע לשדרוג פורמולות, אנו מחויבים להיות שקופים באותה מידה גם לגבי המרכיבים שנמצאים ולא נמצאים במוצרים שלנו.

מוצרי MAC אינם מכילים את המרכיבים הבאים:•SODIUM LAURYL SULFATE A.K.A. SLS (EXCEPT MAC PRO CHROMACAKE AND MIXING MEDIUM 7)
•SODIUM LAURETHSULFATE A.K.A. SLES
עדיין יש לך שאלות לגבי מרכיבים שאת לא רואה פה? אפשר להסתכל בעמוד המוצר הרלוונטי בחלק של המרכיבים או לפנות לשירות הלקוחות שלנו.
מרכיבים טובים.
ביצועים מצוינים.
אנחנו משתמשים במרכיבים נחשקים ואמינים בפורמולות שלנו, ומסתמכים על מידע ופיתוח מרכיבים ספציפיים כדי לעזור לך לקבל את הטוב ביותר ממוצרי MAC

מרכיבים מרכזיים הקיימים במוצרי MAC
הזנהשמן חוחובה
חמאת שיאה
שמן ארגן
חמאת מנגו
שמן אבוקדו
שמן ליים
מעניק לחותחומצה היאלרונית
גליצרין
מרגיעתמצית אצות אדומות
קפאין
רענוןמלפפון
קמומיל
תמצית עלי תה ירוק
הארהויטמין סיניקויאבקת פחם
זוהרשמן אשכוליות
פילינגסוכר
חומצה סילצילית
הגנהויטמין אי
קומפלקס
המרכיבים שלנו:


עור

Moisture-Fusion Complex
– תרכובת עוצמתית המכילה sodium hyaluronate ועוזרת לעור למשוך לחות ולהרגיש נעים. ביחד עם חומצות polygutamic - PGA הממוצות מקני סוכר שעובדות כפולימר טבעי לשמירה על לחות העור.

Multi-Mineral Complex – קומפלקס מינרלי אשר ביו-הותסס לתוך תמצית שמרים עשירה במינרלים. היא מספקת מינרלים קולידיאלים טבעיים שעוזרים להזין את העור.עיניים

Thermal-Sensitive Technology
– נמצאת בשימוש במסקרה Extended Play, תערובת פולימנטים עם נקודות המסה שונות מספקות עמידות עד 16 שעות ופורמולה שאינה נמרחת אך ניתנת להסרה במים חמימים.

Pigment Expression Technology – טכנולוגיה המאפשרת מריחה חלקה של פיגמנט על גבי העור.

Soft-Focus Filter Technology – טכנולוגיה היוצרת תערובת המטשטשת בקלות וברכות.

Metallic Melt Technology – אמולסיה העוזרת לקבל מקרם חלק שמשפר את בהירות ואחידות הצבע.

TriFibre Blend Technology – תערובת ייחודית של סיבים קצרים וארוכים בצורת לב ליצירת מראה גבות מלא נפח ועוצמתי.שפתיים

Sweet Sting Complex
– קומפלקס מעקצץ המכיל ג'ינג'ר, קפסיום וקריסטלי מנטול עם עקצוץ עדין ואפקט מקרר.

Moisture Glow Matrix – תערובת המזינה את השפתיים: תמהיל של שמן גרעין חוחובה, חמאת שיאה וחמאת גרעין מנגו. הקומפלקס מעניק לחות, נועל את הפיגמנט על השפתיים ומעניק ברק עדין.