פליסיטי הייוורד

הסופרמודל למידות גדולות מספרת על מראה הגלאם הנצחי שלה, בגדי יד-שניה ורוד סטיוארט.

מנקודת המבט שלי על יופי, בעלי הפנים הכי יפות בעולמות האופנה והתרבות חושפים במילים משלהם את מה שיופי אומר עבורם.

היא הבלונדינית החייכנית מפרברי לונדון, שהופיעה בצילומים של מגזינים נחשבים כמו 'ווג', 'גלאמור' ו'נומרו' וכיכבה על השער של מגזין i-D במהדורת Showtime. אם יש מישהי שיכולה לעורר את זכרון תקופת הזהב של עולם הקולנוע עם כמה פריטים שליקטה בחנויות יד שניה, קצת איילינר וליפסטיק אדום, הרי זאת פליסיטי הייוורד.

״תמיד הייתי אישה עם בטחון עצמי. בתור דוגמנית למידות מלאות, הייתי בליהוקים ומוקפת פעמים רבות על ידי בנות רזות ממני בהרבה, זה מעולם לא הפריע לי בגלל שאני שמחה עם עצמי ותמיד זכיתי לכל כך הרבה אהבה ותמיכה כלפיי. גם כשהייתי ילדה קטנה ובכל זאת גדולה במימדיי יותר מכפי שאני כיום, הסבים והסבתות שלי תמיד אמרו לי שאני יפהפיה״.

״סבתא שלי, סיביל, היא אישה יפה מאוד - אף פעם לא היה לה הרבה כסף אבל היא תמיד נראתה זוהרת בלי להתאמץ יותר מדי, עם העיניים האפורות שלה והסלסול של שנות ה-50 בשיער. הסגנון שלה הוא די רגוע - איפור פשוט, לק בצבע קורל ותמיד משהו שיבליט אל הלוק שלה - כמו אקססורי מיוחד או ז׳קט מוזהב. זה סוג של יופי שהוא לא מוחצן מדי, יש בה גאווה שקטה כזאת באופן בו היא נראית״.

״בכל חג יום הבנק, התקיימו ירידי יד שנייה בסוף הרחוב שלה. שתינו היינו מתעוררות ממש מוקדם כדי להשיג את כל הפריטים הכי זוהרים שהיינו יכולות למצוא במכירות האלה. זה היה מן מנהג כזה שלנו מאז שאני זוכרת את עצמי, וככל הנראה הסיבה לכך שאני כל כך אוהבת את הפשטות שבאיפור ההוליוודי הישן, של פעם. אני משתמשת באיילינר שחור וליפסטיק אדום מאז שאני בת 13!״

״אני באמת אוהבת בלונד. גדלתי עם שיער כהה אבל תמיד אהבתי את הלוק של רוד סטיוארט על עטיפת האלבום שלו, שנקרא 'Do You Think I'm Sexy?' פשוט חשבתי שהוא נראה יפהפה לחלוטין. התחלתי לצבוע את השיער שלי עם מסקרה בגוון בלונד וכשכבר הייתי מספיק בוגרת, התחלתי לצבוע אותו עם חמצן לשיער״.

“״אני אמיצה בסטייל שלי ואני חושבת שלכן אנשים תמיד חששו להגיד משהו בקול רם בנוגע למשקל שלי״.”

 

“״מאז ומעולם אני מתנסה בכל מיני דברים. אני אמיצה בסטייל שלי ואני חושבת שלכן אנשים תמיד חששו להגיד משהו בקול רם בנוגע למשקל שלי. באמת שלא אכפת לי מזה ואני מהווה דוגמה לדוגמניות למידות גדולות בזכות העובדה הזאת״.

“״אין מספיק גיוון בתעשיית האופנה וזה בעיקר בכלל טרנדים צרכניים. ככל שאנשים ירכשו יותר מגזינים עם כוכבי שער פחות ״קונבנציונאליים״ עליהם, יותר אנשים יקנו בגדים שדוגמנו על ידי דוגמניות שחורות או דוגמניות למידות גדולות או דוגמניות טרנסג׳נדריות והמותגים ירגישו מחוייבות להקשיב ולהיפתח יותר".

“״אבל יופי אמיתי מגיע מלהיות שמחים. להיות מוקפים באהבה תמיד מבטיח שנרגיש יפים״.”